Tacki


Tacki termoformowane przeznaczone są m. inn. do transportu i magazynowania umieszczonych w nich produktów. W tacce wykonane są odpowiednie gniazda pozwalajace na precyzyjne pozycjonowanie produktu co zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami . Najczęściej tacki transportowe z umieszczonymi w nich produktami w celu optymalizacji kosztów transportu magazynowania ustawia się w stosy . Jeżeli tacki są tak skonstruowane że kiedy są ułożone w stosie tacka górna nie styka się z produktami ułożonym na tacce dolnej to tacki takie nazywamy samonośnymi.

Jesteśmy w stanie rozpocząć produkcje tacek na podstawie dostarczonego wzoru tacki a także zaproponować zupełnie nowe rozwiązanie na podstawie informacji otrzymanych od klienta. W tym przypadku klient powinien określić z jednej strony punkty newraliczne pakowanych elementów abyśmy właściwie zaprojektowali gniazda i ułożenie elementów dające im maksymalną ochronę a z drugiej strony przewidywane warunki logistyki projektu czyli oczekiwany forma tacki, rodzaj i kolor materiału , oznaczenia na tacce , warunki pakowania, przechowywania i transportu , wybór pomiedzy wersją jednorazową tacki a wersją przeznaczoną do wielokrotnego zastosowania. Istotne jest również określenie wymaganych właściwości i atestów ( np. atest spożywczy, ochrona ESD , rodzaj konserwantu jeżeli takowy użyty został do zabezpieczenia elementów ).

Proces powstawania tacki wygląda następujaco. Po opracowaniu koncepcji możemy klientowi przedstawić rysunki proponowanego rozwiązania a w uzasadnionych przypadkach także wizualizację 3D pozwalającą na pełną ocenę rozwiązania dzięki mozliwości obserwacji projekty ze wszystkich stron. Po akceptacji koncepcji przystępujemy do wykonania fizycznego prototypu tacki . Prototyp zostaje następnie oceniony i zaakceptowany przez klienta. Otwiera to droge do wykonania oprzyrządowania seryjnego i rozpoczęcia produkcji docelowej.


Galeria

Tacki


Opakowania wykonywane z twardych folii wytrzymałych na zgniecenia i złamania. Tacki służą do zabezpieczenia wielu rodzajów produktów.
wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe gdańsk
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 7