Blistry


Blistry zapewniają z jednej strony doskonałą prezentację umieszczonego w nich produktu z drugiej strony odpowiednią ochronę i zabezpieczenie produktu. Najczęściej blistry używane są do jednostkowego pakowania produktów lub ich zestawów przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.

Odpowiednia konstrukcja blistra pozwala na ich doskonałą ekspozycję ( np. poprzez zaopatrzenie blistra w eurozawieszkę oraz etykiety reklamowe ).

Najpewniejsze szczelne zamkniecie produktu wewnatrz blistra uzyskujemy poprzez zgrzanie ze sobą części blistra albo połączenie ich za pomocą odpowiednich zamków . Dysponujac odpowiednim oprzyrządowanie można również uzyskać efektowny i ekonomiczny roczaj blistrów przygrzewając pęcherz blistrowy do zadrukowanego kartonika pokrytego lakierem termozgrzewalnym

Dysponując dostarczonym przez klienta produktem jesteśmy w stanie zaproponować wersję blistra spełniającą wszystkie jego wymagania handlowe i jakościowe. Proces powstawania blistra wygląda następujaco. Po opracowaniu koncepcji możemy klientowi przedstawić rysunki proponowanego rozwiązania a w uzasadnionych przypadkach także wizualizację 3D pozwalającą na pełną ocenę rozwiązania dzięki mozliwości obserwacji projekty ze wszystkich stron. Po akceptacji koncepcji przystępujemy do wykonania fizycznego prototypu blistra. Prototyp zostaje następnie oceniony i zaakceptowany przez klienta. Otwiera to drogę do wykonania oprzyrządowania seryjnego i rozpoczęcia produkcji docelowej.


Galeria

Blistry


Opakowania termoformowane z folii PET, PVC, PS, dobrze oddają kształt i wielkość wyrobu. Mogą być łączone z etykietą przez zgrzewanie lub zaginane. Projektujemy indywidualnych wzory. Nasze blistry zadowolą każdego klienta.
wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe gdańsk
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 6